Diskuse

Datum 11.01.2014

Vložil Jirka

Titulek Parádní zážitek.

Odpovědět

Díky za ochotu něco pro někoho pořádat. Vy máte někde protekci ? Na kulaté výročí dnešní skoro jarní počasí, "plný dům" a tradičně nejochotnější kontrolory na kontrolách :-). Díky a za rok zas J a M.

Datum 11.01.2014

Vložil Míla

Titulek Re: Parádní zážitek.

Odpovědět

Účast a kvalitu naší společné akce dělá ten, kdo se aktivně zúčastní, což jste i vy všichni, kteří jste dnes přišli a umožnili nám vyniknout. Poděkování tudíž patří hlavně Vám. Omlouvám se za malé množství piva na občerstvovací kontrole, příště už mě nedostanete. Míla

Datum 30.12.2013

Vložil Ondruška Vladimír

Titulek Problém nemám s termínem já

Odpovědět

Na několik webů, kde byl uveden špatný termín pochodu jsem poslal žádost o opravu, ale předem byla snaha se skutečně ubezpečit, že termín skutečně platí. Jeden z důvodů je i to, že náš odbor již skoro dvacet let zajišťuje po dohodě s pořadateli odvoz zájemců o účast od vlaku do Hrejkovic a zpět. Dalším důvodem je i skutečnost, že již několikrát došlo k nějakému úmyslnému "přehmatu", který mohl poškostit náš odbor KČT a který byl vyvolán jistou osobou snažící se náš odbor i zlikvidovat. Pokud by ještě někdo našel nějaký web na kterém je uveden chybný termín pochodu prosím o sdělení této adresy - pomohlo by mi to při pátrání po skutečném viníkovi - děkuji předem za pochopení S pozdravem účastník 26 ročníků tohoto pochodu Vladimír Ondruška

Datum 03.01.2014

Vložil Josef Kunát

Titulek Pozorovatel

Odpovědět

Kdo by měl zájem likvidovat nějaký odbor KČT, a hlavně co by z toho měl? Mně to připadá lehce paranoidní. Prostě nějakej Jouda iniciativně vyvěsil na svůj web termín, aniž by si ho ověřil u zdroje (např. zde, že).

Datum 04.01.2014

Vložil MC

Titulek Re: Problém nemám s termínem já

Odpovědět

K debatám o termínu mohu doplnit jen to, že každý, kdo šel s námi vloni pochod a umí číst (což předpokládám uměli všichni pochodníci alespoň ráno na startu), se pod mapkou mohl dočíst, že další termín pochodu bude 11.1.2014. Už tehdy jsme všichni, kdož se na organizaci pochodu podílí, věděli, kdy bude další ročník, a tuto informaci jsme všem předali dále. Ten, kdo vloni nešel nebo termín zapomněl, má možnost, dočíst se na těchto oficiálních stránkách pochodu, kdy se půjde.
A hlavně, dneska ráno v Hrejkovické hospodě na startu opravdu nikdo nečekal :)

Datum 09.01.2014

Vložil Filip

Titulek Re: Problém nemám s termínem já

Odpovědět

Pane Ondruška, myslím že Váš odbor KČT někoho zajímá asi tak jako ameriku čolci v rybníku Pytlák...opravdu si nemyslím, že Váš odbor chce někdo "likvidovat" :-)

Datum 22.11.2013

Vložil Ondruška

Titulek Tak jaké datum skutečně platí? 4 nebo 11?

Odpovědět

Na několika webových stránkách se již objevilo nové datum pořádání Hrejkovické dvacítky a to o jeden týden dříve tj.4.ledna a to i s odkazem na stránky obce - bude se konat změna nebo jde přehmat?

Datum 26.11.2013

Vložil Důchodce

Titulek Re: Tak jaké datum skutečně platí? 4 nebo 11?

Odpovědět

Počítám, že problém s termínem má pouze pan Ondruška, i my starší věkem a slabší myslí víme, že když kamarádi napíší na svůj web jedenáctého, tak to nebude čtvrtého.

Datum 27.11.2013

Vložil Jirka

Odpovědět

což čtvrtého nebo jedenáctého, ale v dubnu nebo v květnu?

Datum 28.11.2013

Vložil Děda Mráz

Odpovědět

Na několika webových stránkách jsem se dočetl, že se Silvestr letos bude slavit o jeden týden dříve, tj. 24. prosince - bude se konat změna nebo jde přehmat?