Diskuse

Datum 30.12.2017

Vložil MC

Titulek Re: nocleh

Odpovědět

Každoročně bylo možné v omezeném počtu přebýt na vytopeném sále až do rána :).

Datum 05.11.2015

Vložil Důchodce

Titulek 2016

Odpovědět

Tak co, Kamarádi cest, už nám to připravujete?

Datum 12.01.2015

Vložil Filip

Titulek Dík kamarádům z Hrejkovic...

Odpovědět

31. ročník byl opět parádní a jako vždy byl plný domácí, ba téměř rodinné atmosféry...tímto děkuji kamarádům z Hrejkovic za povedenou akci! Díky a příští rok AHOJ!

Datum 01.12.2014

Vložil Filip

Titulek Tak už....:-)

Odpovědět

Netrpělivě očekávám mapku...a jistě nejsem sám...;-)

Datum 10.12.2014

Vložil MC

Titulek Re: Tak už....:-)

Odpovědět

Je to tam....

Datum 11.01.2014

Vložil Jirka

Titulek Parádní zážitek.

Odpovědět

Díky za ochotu něco pro někoho pořádat. Vy máte někde protekci ? Na kulaté výročí dnešní skoro jarní počasí, "plný dům" a tradičně nejochotnější kontrolory na kontrolách :-). Díky a za rok zas J a M.

Datum 11.01.2014

Vložil Míla

Titulek Re: Parádní zážitek.

Odpovědět

Účast a kvalitu naší společné akce dělá ten, kdo se aktivně zúčastní, což jste i vy všichni, kteří jste dnes přišli a umožnili nám vyniknout. Poděkování tudíž patří hlavně Vám. Omlouvám se za malé množství piva na občerstvovací kontrole, příště už mě nedostanete. Míla

Datum 30.12.2013

Vložil Ondruška Vladimír

Titulek Problém nemám s termínem já

Odpovědět

Na několik webů, kde byl uveden špatný termín pochodu jsem poslal žádost o opravu, ale předem byla snaha se skutečně ubezpečit, že termín skutečně platí. Jeden z důvodů je i to, že náš odbor již skoro dvacet let zajišťuje po dohodě s pořadateli odvoz zájemců o účast od vlaku do Hrejkovic a zpět. Dalším důvodem je i skutečnost, že již několikrát došlo k nějakému úmyslnému "přehmatu", který mohl poškostit náš odbor KČT a který byl vyvolán jistou osobou snažící se náš odbor i zlikvidovat. Pokud by ještě někdo našel nějaký web na kterém je uveden chybný termín pochodu prosím o sdělení této adresy - pomohlo by mi to při pátrání po skutečném viníkovi - děkuji předem za pochopení S pozdravem účastník 26 ročníků tohoto pochodu Vladimír Ondruška

Datum 03.01.2014

Vložil Josef Kunát

Titulek Pozorovatel

Odpovědět

Kdo by měl zájem likvidovat nějaký odbor KČT, a hlavně co by z toho měl? Mně to připadá lehce paranoidní. Prostě nějakej Jouda iniciativně vyvěsil na svůj web termín, aniž by si ho ověřil u zdroje (např. zde, že).

Datum 04.01.2014

Vložil MC

Titulek Re: Problém nemám s termínem já

Odpovědět

K debatám o termínu mohu doplnit jen to, že každý, kdo šel s námi vloni pochod a umí číst (což předpokládám uměli všichni pochodníci alespoň ráno na startu), se pod mapkou mohl dočíst, že další termín pochodu bude 11.1.2014. Už tehdy jsme všichni, kdož se na organizaci pochodu podílí, věděli, kdy bude další ročník, a tuto informaci jsme všem předali dále. Ten, kdo vloni nešel nebo termín zapomněl, má možnost, dočíst se na těchto oficiálních stránkách pochodu, kdy se půjde.
A hlavně, dneska ráno v Hrejkovické hospodě na startu opravdu nikdo nečekal :)