Diskuse

Datum 26.12.2017

Vložil Radim

Titulek nocleh

Odpovědět

Ahoj, kamarádi cest.
Na pochod chceme přijet už v pátek. Bude možno přespat na pódiu v sále hospody? A bude se topit?

Díky za odpověď.

Datum 30.12.2017

Vložil MC

Titulek Re: nocleh

Odpovědět

Každoročně bylo možné v omezeném počtu přebýt na vytopeném sále až do rána :).

Datum 05.11.2015

Vložil Důchodce

Titulek 2016

Odpovědět

Tak co, Kamarádi cest, už nám to připravujete?

Datum 12.01.2015

Vložil Filip

Titulek Dík kamarádům z Hrejkovic...

Odpovědět

31. ročník byl opět parádní a jako vždy byl plný domácí, ba téměř rodinné atmosféry...tímto děkuji kamarádům z Hrejkovic za povedenou akci! Díky a příští rok AHOJ!

Datum 01.12.2014

Vložil Filip

Titulek Tak už....:-)

Odpovědět

Netrpělivě očekávám mapku...a jistě nejsem sám...;-)

Datum 10.12.2014

Vložil MC

Titulek Re: Tak už....:-)

Odpovědět

Je to tam....

Datum 11.01.2014

Vložil Jirka

Titulek Parádní zážitek.

Odpovědět

Díky za ochotu něco pro někoho pořádat. Vy máte někde protekci ? Na kulaté výročí dnešní skoro jarní počasí, "plný dům" a tradičně nejochotnější kontrolory na kontrolách :-). Díky a za rok zas J a M.

Datum 11.01.2014

Vložil Míla

Titulek Re: Parádní zážitek.

Odpovědět

Účast a kvalitu naší společné akce dělá ten, kdo se aktivně zúčastní, což jste i vy všichni, kteří jste dnes přišli a umožnili nám vyniknout. Poděkování tudíž patří hlavně Vám. Omlouvám se za malé množství piva na občerstvovací kontrole, příště už mě nedostanete. Míla

Datum 30.12.2013

Vložil Ondruška Vladimír

Titulek Problém nemám s termínem já

Odpovědět

Na několik webů, kde byl uveden špatný termín pochodu jsem poslal žádost o opravu, ale předem byla snaha se skutečně ubezpečit, že termín skutečně platí. Jeden z důvodů je i to, že náš odbor již skoro dvacet let zajišťuje po dohodě s pořadateli odvoz zájemců o účast od vlaku do Hrejkovic a zpět. Dalším důvodem je i skutečnost, že již několikrát došlo k nějakému úmyslnému "přehmatu", který mohl poškostit náš odbor KČT a který byl vyvolán jistou osobou snažící se náš odbor i zlikvidovat. Pokud by ještě někdo našel nějaký web na kterém je uveden chybný termín pochodu prosím o sdělení této adresy - pomohlo by mi to při pátrání po skutečném viníkovi - děkuji předem za pochopení S pozdravem účastník 26 ročníků tohoto pochodu Vladimír Ondruška

Datum 03.01.2014

Vložil Josef Kunát

Titulek Pozorovatel

Odpovědět

Kdo by měl zájem likvidovat nějaký odbor KČT, a hlavně co by z toho měl? Mně to připadá lehce paranoidní. Prostě nějakej Jouda iniciativně vyvěsil na svůj web termín, aniž by si ho ověřil u zdroje (např. zde, že).