Pokud chcete podpořit pochod Novoroční Hrejkovická 20 kontaktujte nás. Uvítáme jakékoliv možnosti spolupráce. Níže jsou uvedeny partneři, kteří s námi spolupracují.

Podporují nás

Lesní školky - Pavel Burda

Lesní školky - Pavel Burda
Pěstování sazenic lesních dřevin pro obnovu lesa a krajinné výsadby na 11 ha produkční plochy v 9 školkách. Roční produkce zhruba 2 mil. kusů sazenic. Více na www.pavelburda.cz.

HZT Technik

HZT Technik
Prodej, servis a poskytování služeb v oblasti zemědělských strojů a komunální techniky.Více na www.hzt.cz.

TRIOL CZ a.s.

TRIOL CZ a.s.
Prodej a servis zemědělské techniky, poskytování zemědělských služeb v oblasti zpracování biomasy. Více na www.triol.cz.

Milnet

Milnet
Provozovatel bezdrátové sítě MILNET (www.milnet.cz). Vysokorychlostní bezdrátový internet na frekvenci 5 GHz v Milevsku a okolí.

KERAMIKA Vladimír a Dana Brůžkovi

KERAMIKA Vladimír a Dana Brůžkovi
KERAMIKA Vladimír a Dana Brůžkovi - keramická dílna, výroba keramiky

Luwex a.s.

Luwex a.s.
Dodávky a montáže vzduchotechnických zařízení a servisní služby. Více na www.luwex.cz .

POMOK Vzduchotechnika

POMOK Vzduchotechnika
Autorizovaný prodejce italské firmy P3 S.r.l.,dovozce sendvičových panelů z rozpínavého tvrzeného polyuretanu, oboustraně potažené hliníkovou folií a veškeré příslušenství pro výrobu...

Terrako

Terrako
Firma TERRAKO s.r.o. nabízí a zajišťuje sklizeň zemědělských plodin obilovin,olejnin, slunečnice, kukuřice,trávy a to vše v rámci celé České republiky. Více na www.terrako.cz.

Truhlářství Tomáš Buzek

Truhlářství Tomáš Buzek
Truhlářství Tomáš Buzek - výroba eurooken, dveří, kuchyňské linky, nábytek, schody, bytové doplňky. Více na www.truhlarstvi-buzek.cz.

František Malý – Pekařství
Pneuservis PNEU Fiala - Prodej pneu všeho druhu a kompletní pneuservis.
PRÁCHEŇSKÁ LESNÍ s.r.o. - přeprava a prodej palivového dřeva.
Řeznictví JIROTKA - ZBORNÍK
Tophydraulika Jiří Veselý - Opravy a servis tlakových hadic, hydrauliky, pístnic a zvedáků. Prodej šroubení a rychlospojek.
Truhlářství  Radek Dvořák - Zakázkové truhlářství  - kuchyně, nábytek, zahradní nábytek, dveře, pergoly, schody, obklady stěn a stropů.                        
František Komárek ml.
Hrejkovická hospoda